Víte, že…

...z velkých maloobchodních řetězců v ČR nabízejí fairtradové výrobky již tyto řetězce: DM Drogerie, Globus, Interspar, Kaufland, Makro, Marks & Spencer a Tesco?

 

Tipy na férové dárky jsou tady!Už jen pár dnů zbývá do Štědrého dne! Nevíte, co nasypat pod stromeček? Máme pro vás pár tipů z našich obchodů NaZemi. V tom brněnském je v tomto týdnu otevřeno od 10 do 18, v pražském od 10 do 19 hodin.

Kalhotky nebo boxerky: věděli jste, že už i u nás lze zakoupit spodní prádlo z fairtradové bavlny? Máme je v různých barvách a velikostech!

 

Mýdla, balzámy na rty, tělová másla a oleje: ano, se známkou Fairtrade u nás nakoupíte již i široký sortiment kosmetiky. Stačí si jen vybrat!

 

Hračky: pokračujeme v přímé spolupráci s indickým družstvem MESH, od nějž kromě textilu odebíráme i hračky. Přijďte si vybrat ze slonů, prasátek či pejsků! Všechno ručně šito.

 

Sklo: ručně foukané poháry na víno z Vietnamu, u nichž máte jistotu, že byly vyrobeny za podmínek hodných civilizované společnosti.

 

Obchody NaZemi toho nabízejí ještě o mnoho více: hřejivé jačí svetry, vánoční sušenky a mikuláše, sady ručníků, prostírání a ubrusů, tradičně kávu, čokoládu, ale také víno nebo šperky z polodrahokamů. Těšíme se na vás v NaZemi!