O webu


Internetové stránky vytvořilo kreativní studio GoodShape

GoodShape je kreativní studio pro webdesign, internet a nová média. Zaměřujeme se na kreativu, neotřelost, komplexnost, funkčnost a efektivitu našich řešení.

Díky zkušenostem a době, jakou se pohybujeme v prostředí multimédií a internetu, jsme schopni přesně navrhnout řešení, které bude fungovat.

Jsme tým se zkušenostmi z rozličných projektů, schopni velmi pružně reagovat na potřeby klienta.

Poskytujeme profesionální a originální webdesign, web development (tvorba www stránek a vývoj aplikací), kreativu (zpracování koncepcí, realizace), consulting, online - reklamní kampaně, tvorba bannerů, SEO - Optimalizace pro vyhledávače, animace, analýzy, firemní prezentace, e-shopy, microsites, virální kampaně, multimediální a video weby a weby pro mobilní zařízení.

Vyrobil GoodShape, s.r.o. - www.goodshape.cz

Design

Design webu fairtrade je koncipován jako naturální prostředí inspirované zeměmi, kde Fair Trade funguje. Web je rozsáhlý, proto jsou hlavní sekce barevně odlišeny. Web je zaměřen na uživatele. Tak aby se zde návštěvník webu hladce, jednoduše a intuitivně pohyboval a našel tak rychle jakoukoliv informaci.
Design by měl také navodit lehce exotickou náladu a podpořit tak zapamatovatelnost Společnosti pro Fair Trade.

Technické řešení

Internetová prezentace fairtrade.cz využívá těchto technologií: PHP5, MySQL5, Flash, XHTML, CSS a Javascript.

Web byl vytvořen s ohledem na přístupnost podle metodiky Blind Friendly Web a Pravidel pro tvorbu přístupného webu, které vydalo Ministerstvo informatiky ČR. Stránky jsou přístupné s vypnutými obrázky, flashem, kaskádovými styly či javascriptem.

Validace

Vzhled byl validně nakódován ve XHTML formátu.

Verze

0.9 (01/03/2008) - spuštěna testovací prezentace

Datum spuštění

* 29/04/2008

Provozovatel

...ADRESA...